O NAS

Ja biegam, ty biegasz, my biegamy…

Amatorsko uprawiane bieganie, to coraz popularniejsza forma aktywności fizycznej, która SZTURMem wdziera się w codzienne życie wielu z nas. Niemal w każdy weekend organizowane są zawody sportowe, w których mogą zmierzyć się i rywalizować ze sobą pasjonaci biegania.

Skąd się wzięliśmy, jak powstaliśmy?

Ano właśnie tak! Jako uczestnicy i nierzadko współorganizatorzy braliśmy udział w wielu imprezach biegowych. Tam nawiązały się pierwsze znajomości i tam nieśmiało snuliśmy wizje własnej grupy, organizacji, która na poważnie zabierze się „za bieganie”. Swoistym wizjonerem, niepoprawnym optymistą , żeby nie powiedzieć największym wariatem, najbardziej zaangażowanym w sprawę był Dawid Leszczyński.

Został niekwestionowanym liderem naszej grupy, a tytuł PREZESA bezapelacyjnie i naturalnie przyległ do niego od samego początku.

No i powstał SZTURM 🙂

Grupa ludzi mająca pomysł jak własną pasją zarażać innych. Jesteśmy tak różni, na co dzień zajmujemy się tak różnymi rzeczami, ale połączyło nas bieganie. Poprzez organizowanie imprez sportowych popularyzujemy aktywność sportową wśród coraz większej grupy ludzi. Nie zwlekaj! Biegasz wyczynowo, amatorsko lub właśnie planujesz rozpocząć przygodę z bieganiem? Dołącz do nas, śledź nas i bądź na bieżąco z eventami, które organizujemy. Do zobaczenia na trasie!!

Nasz team

Dawid Leszczyński

Jarosław Kuciewicz

Magdalena Leszczyńska

Kamil Rochalski

Katarzyna Kozubek

Dariusz Szaganiec

Tomasz Badura

Grzegorz Działach

Beata Nykiel

Ada Stępień

Joanna Wandzik

Karolina Koczyba

Jakub Mikołajczyk

Karolina Romejko

Basia Felux

Agata Kachel

Grzegorz Neuman

Piotr Ćwienczek

Zbigniew Kuś