Zmiana daty biegu!

koncert

16.03.2019

Szanowni Państwo,

informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatorów, Szturm Śląski, czyli I Bieg z Przeszkodami, który pierwotnie miał odbyć się 1 maja br. zostaje przeniesiony na 7 lipca br. Miejsce, godzina, dystans oraz formuła zawodów się nie zmieniają. Za zaistniałą sytuację przepraszamy i wierzymy, że zmiana daty imprezy nie spowoduje Państwa rezygnacji z uczestnictwa.

Zmiana daty imprezy otwiera przed nami nowe możliwości, które pozwolą stworzyć na Stadionie Śląskim bardziej atrakcyjną rywalizację sportową nie tylko dla zawodników, lecz również dla kibiców. W nowym terminie, 7 lipca, uda nam się wykorzystać dodatkową przestrzeń Stadionu Śląskiego. Trasa została znacznie urozmaicona i prowadzić będzie nie tylko przez trybuny, obwodnicę oraz bieżnię lekkoatletyczną Stadionu Śląskiego, ale również boiska treningowe zlokalizowane przy obiekcie.

Ponadto, możemy w tym czasie zaproponować coś specjalnego. Zawodnicy powyżej 40. roku życia zmierzą się w klasyfikacji MASTERS. Do uczestnictwa w imprezie zachęcamy również dzieci, które będą miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w biegu z przeszkodami po najszybszej lekkoatletycznej bieżni świata. Zapisy na bieg dla dzieci rozpoczną się w najbliższym czasie – o konkretnej dacie będziemy informować poprzez media społecznościowe oraz strony internetowe organizatorów.

Dla każdego, który już opłacił udział i wystartuje w biegu 7 lipca, przygotujemy dodatkowo w pakiecie startowym specjalną pamiątkę – gadżet Stadionu Śląskiego. Osoby, które chciałyby zrezygnować z udziału w biegu, w związku z zaistniałą sytuacją, prosimy o przesłanie maila na adres: kontakt@szturm.org

Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku, jak również mediów społecznościowych Stadionu Śląskiego, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje dotyczące imprezy.

Liczymy na Państwa obecność! Życzymy znakomitych wyników i wspaniałej zabawy!

Pamiętajcie, 7 lipca „Szturmem bierzemy Śląski”!

Organizatorzy