Zmiana daty biegu!

koncert

16.03.2019

Szanowni Państwo,

informujemy, iż z przyczyn niezależnych od organizatorów, Szturm Śląski, czyli I Bieg z Przeszkodami, który pierwotnie miał odbyć się 1 maja br. zostaje przeniesiony na 7 lipca br. Miejsce, godzina, dystans oraz formuła zawodów się nie zmieniają. Za zaistniałą sytuację przepraszamy i wierzymy, że zmiana daty imprezy nie spowoduje Państwa rezygnacji z uczestnictwa.

Zmiana daty imprezy otwiera przed nami nowe możliwości, które pozwolą stworzyć na Stadionie Śląskim bardziej atrakcyjną rywalizację sportową nie tylko dla zawodników, lecz również dla kibiców. W nowym terminie, 7 lipca, uda nam się wykorzystać dodatkową przestrzeń Stadionu Śląskiego. Trasa została znacznie urozmaicona i prowadzić będzie nie tylko przez trybuny, obwodnicę oraz bieżnię lekkoatletyczną Stadionu Śląskiego, ale również boiska treningowe zlokalizowane przy obiekcie.

Ponadto, możemy w tym czasie zaproponować coś specjalnego. Zawodnicy powyżej 40. roku życia zmierzą się w klasyfikacji MASTERS. Do uczestnictwa w imprezie zachęcamy również dzieci, które będą miały niepowtarzalną okazję wziąć udział w biegu z przeszkodami po najszybszej lekkoatletycznej bieżni świata. Zapisy na bieg dla dzieci rozpoczną się w najbliższym czasie – o konkretnej dacie będziemy informować poprzez media społecznościowe oraz strony internetowe organizatorów.

Dla każdego, który już opłacił udział i wystartuje w biegu 7 lipca, przygotujemy dodatkowo w pakiecie startowym specjalną pamiątkę – gadżet Stadionu Śląskiego. Osoby, które chciałyby zrezygnować z udziału w biegu, w związku z zaistniałą sytuacją, prosimy o przesłanie maila na adres:

Zachęcamy do śledzenia naszego wydarzenia na Facebooku, jak również mediów społecznościowych Stadionu Śląskiego, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje dotyczące imprezy.

Liczymy na Państwa obecność! Życzymy znakomitych wyników i wspaniałej zabawy!

Pamiętajcie, 7 lipca „Szturmem bierzemy Śląski”!

Organizatorzy