Zapisy II Nocny Półmaraton i II Nocna Dycha oraz Nordic Walking

koncert

22.12.2017

I Nocny Półmaraton i I Nocna Dycha rozegrane w lipcu 2017 roku na ulicach Piekar Śląskich zakończyły się sukcesem organizacyjnym.  Przyłożyliśmy wszelkich starań aby tak było, udało się!!!

Nie może być inaczej. W odpowiedzi na Wasze pytania i namowy informujemy: II Nocny Półmaraton i II Nocna Dycha wraz z towarzyszącymi zawodami Nordic Walking staje się faktem!!!

Spieszymy do Was z informacją, że II edycja piekarskich zawodów odbędzie się 14 lipca 2018 roku. Start i meta ponownie zlokalizowane będą  na stadionie MOSiR-u Piekary Śląskie przy ul. Olimpijskiej 3. Trasa obu biegów i zawodów „kijkarzy”, jak poprzednio,  prowadzić będzie ulicami Piekar Śląskich.

I odsłona naszych zawodów spowodowała, że Piekary Śląskie z przytupem wpisały się w kalendarz imprez biegowych rozgrywanych w naszym kraju. Gwarantujemy, że rywalizacja w lipcu 2018 roku umocni naszą pozycję na biegowej mapie naszego regionu. Dołożymy wszelkich starań aby ponownie sprostać Waszym oczekiwaniom i pozytywnie Was zaskoczyć.

Zapisy ruszyły!

Zapraszamy i do zobaczenia! 😉