PAKIET INFO!!!

koncert

4.07.2019

PAKIET INFO!!!
Już tylko 3 dni pozostały do startu I edycji biegu z przeszkodami Szturm Śląski na Stadion Śląski! :O Dzisiaj o północy kończymy zapisy internetowe! A oto najważniejsze informacje:

1. Biuro zawodów
Biuro zawodów będzie mieściło się na sali gimnastycznej Stadionu Śląskiego. Wejście na nią odbywa się poprzez recepcję Hotelu – macie punkt zaznaczony na mapie. Wejście na teren stadionu będzie się TYLKO bramą 7b! Prosimy o odbieranie pakietów startowych najpóźniej na 30 minut przed startem fali!
Godziny otwarcia:
Sobota 16:00 – 18:00
Niedziela 8:30 – 12:30
Biuro zawodów jest wspólne dla biegu głównego oraz biegu dla dzieci – będą się tam znajdowały osobne oznaczone stanowiska 🙂
Oświadczenia dla zawodników będą przygotowane w Biurze.

2. Parkingi
Parking dla zawodników będzie mieści się w 2 miejscach – oba parkingi są zaznaczone na mapie. Wjeżdżając do Parku Śląskiego trzeba pobrać bilet, przy wyjeździe okazujecie Państwo czerwoną opaskę, która upoważnia do bezpłatnego wyjazdu.

3. Depozyt
Depozyt będzie czynny w dniu biegu od 9:00 do 14:30. W każdym pakiecie startowym otrzymacie Państwo worek opisany numerem startowym – prosimy o deponowanie rzeczy w nich.

4. Szatnie, toalety
Zostaną wyznaczone szatnie dla zawodników oraz toalety w budynku Hotelu. Proszę kierować się oznaczeniami, które będą od bramy numer 7b oraz przy recepcji.

5. Strefa kibica
Strefa kibica jest wyznaczona na Stadionie Śląskim (2 trybuny do dyspozycji) – wejście na nią będzie się znajdowało przy biurze zawodów, prosimy podążać za znakami 🙂 dodatkowo na betonowej „obwodnicy” Stadionu będzie można kibicować zawodnikom.

6. Zapisy w dniu biegu
W niedzielę rano będzie można się zapisać na bieg – na fale, w miarę wolnych miejsc. Koszt 160 zł – pakiet obejmuje koszulkę. Będzie ona w miarę możliwości wydana na miejscu lub dosłana po biegu. Kto jeszcze nie zdążył się zapisać z Waszych znajomych to zapraszajcie!

7. Ważne informacje!
Wszelkie pytania prosimy kierować pod adresem kontakt@szturm.org lub poprzez wiadomości na portalu Facebook.
Na biegu będzie kilku fotografów – zdjęcia będą udostępniane na portalu Facebook oraz na stronie internetowej Stowarzyszenia www.szturm.org
Pamiętajcie, że każdego zawodnika i kibica obowiązuje Regulamin Biegu oraz Regulamin Stadionu Śląskiego – m.in. na teren nie wolno wprowadzać zwierząt oraz nie wolno wchodzić na murawę Stadionu Śląskiego – bieżnia jest do Waszej dyspozycji, lecz na murawę jest zakaz wstępu.

To będzie niesamowita niedziela na Śląskim!!! 🤗😎💪✊👊