II Nocny Półmaraton i II Nocna Dycha już za nami!!!

koncert

17.07.2018

II Nocny Półmaraton i II Nocna Dycha wraz z Nordic Walking już za nami! Kolejna impreza biegowa za nami – event trudny, pełen niespodzianek, ale za to udany!

Na starcie stanęło 964 zawodników!!! 

Zaskoczyliście nas swoim zainteresowaniem ogromnie – dziękujemy, bo jest to dla nas sygnał, że tworzymy coś fajnego, ciekawego i unikatowego na mapie biegowej Śląska 🙂 dajecie nam  ogrom pozytywnej energii i dobrego kopa motywacji do dalszej pracy!

Wiemy, że mamy jeszcze wiele do poprawy – z roku na rok staramy się eliminować kolejne błędy i niedociągnięcia tak, aby stworzyć bieg, z którego wszyscy będziemy zadowoleni 🙂

Największe podziękowania kierujemy w stronę MOSiRu w Piekarach Śląskich – jest to partner, który stoi za nami murem i pomaga w każdej sytuacji. To przyjemność organizować z nimi to największe wydarzenie biegowe Piekar – SZTURM NA PIEKARY!

Tego biegu nie byłoby gdyby nie nasi liczni partnerzy i sponsorzy – to oni w nas wierzą i wiedzą, że gwarantujemy profesjonalizm i pełne zaangażowanie w to co robimy.

W tym roku padły rekordy trasy w półmaratonie – wśród kobiet Dominika Brol wybiegała czas 1:30:47 a wśród mężczyzn Kosek Paweł z czasem 1:14:53 ! Jesteśmy pod wrażeniem wyników!

Gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli nasz bieg – wiemy, że trasa do łatwych nie należy a mimo to posypały się życiówki 🙂 wyniki możecie znaleźć tutaj!

 

Mamy nadzieję, że wrócicie do nas za rok! Szturmowanie Piekar z takimi zawodnikami to sama przyjemność! 🙂